O společnosti

LU & KA s.r.o. je česká společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem plastových a pryžových produktů. V oblasti zpracování a zušlechťování plastů jsme naprosto soběstační. Zhotovíme komponenty na základě požadovaného zadání, tedy od návrhu až po dodávku na místo určení.

Díky pevné vůli a vášni se naše společnost za posledních více jak 10 let rozvinula tak, že se stala mimo jiné jednou z předních českých výrobců vlastních plastových organizérů a dalších výrobků z plastu.

S vynikajícím poměrem ceny a výkonu a se svými výkonnými službami bychom chtěli svým zákazníkům nabídnout nezapomenutelný zážitek z nákupu – od objednávky až po expedici požadovaného zboží.

S různými odděleními – od designu výrobků a vývoje přes výrobu a prodej po expedici zboží – na své centrále v Praze shromažďujeme velké množství kompetencí. Díky perfektní péči o všechny projekty – od prvního návrhu designu až po expedici hotového výrobku – zaručujeme svým zákazníkům inovativní řešení mimo jiné pro organizaci a skladování, stejně jako perfektní kvalitu výrobků a nejlepší služby.

Zvláštní důraz klademe v naší společnosti na bezchybné precizní zpracování pouze zdravotně nezávadných materiálů se stále vysokou kvalitou. Abychom mohli svým zákazníkům nabízet špičkové výrobky pro jejich konkrétní potřeby, dbáme obzvláště na použití správných materiálů, neboť jen když jsou výrobky s ohledem na účel jejich použití perfektně vyladěny z hlediska teplotní stability, nosnosti, nárazuvzdornosti a mnoha dalších vlastností, může být zaručena odpovídající vysoká kvalita a dlouhá životnost.

Své vlastní výrobky v případě potřeby dále zdokonalujeme dle přání zákazníků a prostřednictvím zvláštních barev či individuálních potisků je přizpůsobujeme potřebám zákazníků.

Při prodeji svých produktů se soustředíme především na přímé cesty. Díky tomu jsme schopni bezkonkurenčně plnit krátké doby průběhu a rychle tak vyřizovat objednávky zákazníků. Ti si kromě toho užívají výhod z nejlepších cen, které můžeme svým zákazníkům předat na základě přímého prodeje bez obchodních přirážek. Naše motto: „Kvalita přímo od výrobce.“. Přesvědčte se sami!

Úvod

Nastavení

Menu

 • IDEAL BOX

  Možnost stohování boxů na sebe díky vyšší obvodové hraně vnější části víka, do které přesně přilne spodní díl případné krabičky o pozici výše. Snadná manipulace s vnitřními přepážkami díky praktickým výstupkům v jejich horní části.

  • Vysoce kvalitní pevné zámky
  • Přesné lícování víka se zbytkem korpusu

  DALŠÍ HLAVNÍ VÝHODY

  Panda theme

  IDEAL BOX

  Panda theme

  DOPLŇKY

  Panda theme

  CÉČKA

Vytvořte účet zdarma pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se